Víkendové setkání na Oáze

Prodloužený víkend od 26. do 28. srpna 2011 patřil přátelskému setkání bývalých spolužáků ve škole i učení Na Kociánce v Brně, mezi nimiž jsou také členové našeho občanského sdružení. Víkendový pobyt se uskutečnil v prostorách o.s. Oáza Hodonín.
Zavzpomínali jsme si na mladá léta, učitele, prostředí a lumpárny mladých let za praskání táborového ohně, opékání  a doprovodu kytary a zpěvu písní. Prezentaci svých výrobku provedla firma Otto Bock.

22.07. 2024 17:31:03
17.04. 2022 09:39:48
220099
Fr. Kožíka 2719,688 01 Uherský Brod  přihlásit poslední změna: 11.10. 2011 18:59:09