Vítání jara

Objevilo se sluníčko, které začalo hladit ještě pospávající přírodu po vydatné zimě a nás, lidi i příjemně teplé paprsky a ovzduší vytahlí ven abychm načerpali nových sil, vitamínu D, obdivovali a kochali se probozejícím jarem.

 


Fotografie zde

22.07. 2024 17:31:03
17.04. 2022 09:39:48
220449
Fr. Kožíka 2719,688 01 Uherský Brod  přihlásit poslední změna: 06.04. 2017 23:22:56