Létos se zčátké roku nic neděje a je čas pro setkávání s přáteli. Rádi jsme tedy přijali pozvání a zajeli do Dolního Němci, za " našim" Petrem. Peťa je od smrti tatínka u své milované sestry. Prožili jsme pěkné odpoledne v milé společnosti, v krásném prostředí s výhledem do zahrady. Tak Peťo, brzy navidenou!!