Posezení členů spolku

Ve čtvrtek 26/2 jsme se, jako již tradičně, sešli na přátelské posezení v pasáži na Neradicích. Prostory k akci  poskytl sám jednatel spolku Vratik Charvát, „jistota“ našeho sdružení.
Sešli jsme se v hojném počtu, občerstvení bylo z části zajištěno, něco přinesli členové. Jako lahůdka opět nakládané hříbky naší milé mykoložky Blaničky :-). Ke kávě medovník upekla paní Tonička , byl opravdu výborný.
Naplánovali jsme další činnost, zájem byl především o kvíz, který jsme jednou naštívili v pivnici Máj. Dále se chystá tradiční  ozdravný pobyt v oblíbeném lázeňském letovisku Piešťany. Do hotelu Máj zamíříme na přelomu srpna a září.
Podvečer uběhl rychle, společně jsme probrali různá témata. Všichni odcházeli spokojení a natěšení na nová dobrodružství a setkání.

Fotografie zde!!!

22.07. 2024 17:31:03
17.04. 2022 09:39:48
220449
Fr. Kožíka 2719,688 01 Uherský Brod  přihlásit poslední změna: 01.04. 2026 17:47:48