Rekondiční pobyt - Piěšťany

V září, jako každoročně, jsme vyrazili směr Piešťany na tradiční ozdravný rekondiční pobyt. Cíl byl jasný, oblíbený hotel Máj. Do naších končin dorazily vody z přívalových dešťů. Koryton Olšavy se vylilo a nám odřízlo cestu k našemu cílié. Až po 12:30 hod. když se voda malinko vrátila do koryta a uvolnila nám cestu k vytouženému cíli, tak jsme vyrazili. Užili jsme si procedury, jako thajskou olejovou masáž, parafínový zábal rukou, zad a minrální koupel. Kdo měl zájem využil i hotelový bazén. Počasí první dva dny nebylo ideální, ale užili jsme si i vycházky a projížďku na kole. Personál byl ochotný a vstřícný, vždy usměvavý a milý. V úterý jsme měli společné posezení u výborného medovníku, který upekla paní Antonie Vaculíková, Blanka Chlebková přinesla výborné naložené hříbky a kukuřici. Toto posezení jsme využili jako členskou schůzi, kde jsme přijali noou členku. Členky našeho spolku HoubařiUB byly na houbařské výstavě v Topolčany. Zkrátka každý něčím přispěl k pohodovému večeru. Někteří také navštívili Balneo muzeum ve městě. Ve středu jsme si také zatancovali, v místním baru s kapelou Duo. Za všechny zúčastněné bych ještě ráda poděkovala svatebnímu studiu DáMa Uherský Brod, milé Marině a Radce Cábovým, za podporu. Bez výtěžku z dražby obrazů a kytic by se letošní pobyt nekonal. Vážíme si Vaší přízně, milé dámy! V Piešťanech se nám moc líbilo, čas strávený s přáteli je vždy přínosem. Pokud bude příznivá situace, určitě se rádi vrátíme!

Fotografie zde!!!

22.07. 2024 17:31:03
17.04. 2022 09:39:48
220449
Fr. Kožíka 2719,688 01 Uherský Brod  přihlásit poslední změna: 19.11. 2024 18:31:40